OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nabożeństwo Fatimskie

„Z dalekiej Fatimy donośnie brzmi dzwon…” 13 lipca w parafialnej świątyni odbyło się kolejne Nabożeństwo Fatimskie, które zgromadziło czcicieli Matki Bożej Fatimskiej na wspólnej modlitwie różańcowej, Eucharystii i procesji z figurą Maryi. Zgromadzeni wierni modlili się w swoich intencjach, polecając także wszystkich chorych i seniorów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

„A gdy jedli, wziął chleb, odmówił błogosławieństwo, połamał i dał im mówiąc: «Bierzcie, to jest Ciało moje».” /Mk 14,22/ Boże Ciało – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa jest jednym z głównych świąt obchodzonym w Kościele. W tym dniu wierni gromadzą się na uroczystej Eucharystii oraz uczestniczą w procesji eucharystycznej, aby w szczególny sposób uwielbić […]

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich

„Piekarska Pani – umacniająca trwałość naszych rodzin, zmiłuj się nad nami.”  31 maja 2015 roku odbyła się kolejna pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich. Mężczyźni naszej parafii także wzięli udział w spotkaniu modlitewnym przed cudownym obrazem Matki Bożej Piekarskiej, polecając w uroczystej Eucharystii nasze rodziny oraz całą parafię.